Halep'ten gelen Suriye vatandaşları için sizlerden toplanan insani yardım yüklü TIR'ımız 26 Aralık 2016 tarihi itibariyle Hatay Valiliğine teslim edilmek üzere yola çıkmıştır. Rabbim yardımlarınızı kabul etsin, hayırlısıyla sağ salim ulaştırmak nasip etsin, Allah cümlenizden razı olsun.
Manisa Gençlik Merkezi Koordinatör Müdürü olarak göreve başlayan Ömer KUTLU'ya Hilaliye Egitim Vakfı ve Özel Yüksel Eğitim kurumları olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak hayırlı hizmetler temennisinde bulunduk..