İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğünün düzenlediği İftar yemeğine, Hilaliye Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu üyemiz Birol ÜRKÜP, Hilaliye Eğitim Vakfı Genel Müdürü Necmettin SÖZBİR ve Hilâliye Eğitim Vakfı Muhasebe Müdürü Salih BİÇER ile birlikte katılım sağladık.
ZEKAT,FİTRE VE BAĞIŞLARINIZLA KURUMLARIMIZDA EĞİTİM GÖREN 1200 KUR'AN TALEBEMİZİN EĞİTİMİNE KATKIDA BULUNABİLİR,AYRICA İFTAR VE SAHURUNUZU ONLAR İLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.
Manisa İl Müftüsü Dr. Hasan Hüseyin Güller ve Akhisar İlçe Müftüsü Muhammet Salman, Hilaliye Kur’an Kursunda hafızlık yapan öğrencilerle bir araya geldi. Hilaliye Külliyesi Şahin Hoca Camiinde öğrencilerle buluşan İl Müftüsü Güller burada bir konuşma yaptı. İl Müftümüz Hilaliye Kur’an Kursları Külliyesini gezdikten sonra öğrencilerle birlikte iftar yaptı.